Lyoness Nasıl İşler?

2003’te Hubert Freidl tarafından kurulmuş olan şirket, Lyoness üyelerine her alışverişte para iadesi sunmaktadır. Dört ülkeyle başlayıp, ancak o zamandan bu yana katılımcılarına benzersiz Win-Win-Win durumunu sağlayan, uluslar arası faal olan bir şirkete dönüştü. Lyoness üyelerin ve üye iş yerlerin kazanç elde ettikleri global bir ağ oluşturdu: Üyeler para iadesi alırken, üye iş yerleri’de özel avantajlar sağlayarak, sadık müşteriler kazanmakta.

Lyoness şuanda Avrupa’nın 28 ülkesinde ve ABD, Kanada, Brezilya, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Güney Afrika ve Asya Pasifik Bölgesin’de (Hong Kong, Macao, Avustralya, Filipinler, Tayland) aktif olmakla birlikte dünya çapında 2,4 milyon’dan fazla üyeye sahip.

Dört alışveriş olanağı
Lyoness ile üyelere, dünya çapında her zaman en doğru alışveriş olanakları tahsis edilmiştir. İster Cashback Card ile, Mobile alışveriş çekleri (Mobil Cashback) ile, üye işyerlerinin orijinal alışverişçekleri/Gift-Card‘ları ile ya da Online Shopping ile olsun – üyeler her daim her alışverişte para iadesi alırlar.Sınırsız alışveriş
Şu sıralar, yer kürenin her yerine yayılmış bir şekilde 39 ülkedeki 24.000’den fazla üye işyeri sınırsız alışveriş olanaklarını mümkün hale getiriyor. Bundan hariç, yaklaşık 3.200 sanal mağaza, 110 milyonu aşkın ürün çeşidiyle geniş bir seçenek sunmaktadır – hem de 42 ülkede.

Bizzat kendiniz emin olun
30 günlük test üyeliğinden faydalanın, hemen şimdi bedava üye olun ve sınırsız bir şekilde bütün Lyoness Cashback avantajlarının tadını çıkarın!
Bu süre zarfında bir Lyoness üye işyerinden alışveriş yaptığınız anda, bu test üyelik bedava tam üyeliğe dönüşür.

Her alışverişte kazanç elde etmek
Bu nasıl oluyor? Çok basit: Lyoness, büyük şirketlerden, KOBİ’lerden ve sanal alışveriş üye işyerlerinden oluşan rakipsiz bir ağ sunmaktadır ki bunlar sayesinde bütün sektörlerden avantajlı alışveriş yapma imkânı sağlanabiliyor. Üyeler böylelikle son rakamlara göre 24.000 olan üye işyeri ve 3.200 online üye işyerinden alışveriş yapabiliyor ve Cashback avantajını kullanabiliyorlar.


Cashback
Her alışverişte, alışveriş değerinin %2’sine kadar üyenin ödeme hesabına alacak kaydedilir. Bu şekilde kendisinin ödeme hesabında düzenli olarak artan bir tutar birikir. Belli bir miktardan sonra bu, üyenin şahsi banka hesabına havale edilir.


Arkadaşlık bonusu
Lyoness’i başkalarına tavsiye edin! Tavsiye eden olarak, yeni tavsiye ettiğiniz üyenin yapacağı alışveriş cirosu üzerinden %0,5’ini siz alırsınız (doğrudan arkadaşlık bonusu olarak adlandırılır). Bu üye de Lyoness’i başka yeni üyelere tavsiye ederse, sizin için bu, tekrardan yeni üyenin yapacağı alışveriş cirosu üzerinden %0,5 kazanacağınız anlamına gelir (dolaylı arkadaşlık bonusu olarak adlandırılır)!
Toplumsal sorumluluk – Lyoness Foundations
Lyoness Child & Family Foundation sayesinde, üyeler ve üye işyerleri yanı sıra, muhtaç olan insanlar da fayda sağlamaktadırlar. Mayıs 2008’de hayır vakfı olarak kuruldu. Lyoness üzerinden yapılan alışveriş cirolarından bir bölümü bu vakıf yararına gitmektedir.

2011 yılında Greenfinity ile bir başka vakıf daha hayata geçirildi. Global çevre koruma, yenilikçi iklim koruma projeleri konusunda gönüllü olarak görev üstlenen ve yenilenebilir enerji konusunda yatırımlar yapan bir vakıftır bu.

Diğer bilgileri Şirket sayfası’nda bulabilirsiniz www.lyoness.com


Şimdi bedava üye olun
Çok basit: Sadece Online kayıt formu’nu eksiksiz doldurmanız ve onaylamanız gerekmekte. Akabinde kişisel üye numaranız (ID) ve ‘Online Office’ giriş bilgileriniz SMS ve E-Mail olarak size gönderilecektir.

O andan itibaren, Lyoness avantajlarından ve olanaklarından bizzat emin olabileceğiniz, ücretsiz 30 günlük test üyeliğiniz başlar.